18 вересня 2021 року Мапа сайту

Кафедра післядипломної освіти  лікарів-стоматологів продовжує розвивати дистанційні формі навчання. Ще у 2007 році співробітниками кафедри спочатку був створений сайт кафедри. Що дало можливість розширити інформаційні можливості начального процесу на кафедрі. www.dentaero.com

Надалі  були створені сайти для підготовки лікарів-інтернів та студентів до ліцензійного іспиту Крок-3 та Крок-2 Стоматологія. Також створювалась платформа для дистанційного навчання

network.dentaero.com

Зараз активно впроваджуєтеся платформа дистанційного навчання, де розміщуються матеріли для підготовки лікарів-інтернів та лікарів-курсантів, додаються відеоматеріали та інше.

distance.dentaero.com

Більшість розробок базується на сучасному обладнанні стоматологічної клініки «Професорська стоматологія» яка є базою підготовки лікарів-інтернів Української медичної стоматологічної академії.

Розробник проектів www.dentaero.com, network.dentaero.com, distance.dentaero.com, асистент кафедри Дубина В.О.

Маємо надію що наші розробки допоможуть лікарям-інтернам,  лікарям-курсантам та студентам академії під час проведення карантину, а також і у подальшому навчанні.

Лікарям-інтернам

До уваги лікарів-інтернів представлений лекційний матеріал кафедри післядипломної освіти  лікарів-стоматологів.

Лекція. Грибкові стоматити. Етіологія, патогенез, клініка, діагностика, лікування.

читає к.мед.н., доцент Ступак Олена Павлівна

Лекція. Диференційна діагностика пухлин ЩЛД

читає к.мед.н., доцент Коломієць С.В.

Лекція. Підвищене стирання твердих тканин зуба

Лекцію читає Доктор медичних наук, професор Силенко Ю.І.

Лекція. Предракові захворювання слизової оболонки ротової порожнини і червоної облямівки губ.

читає Професор Скрипнікова Таїса Петрівна

Лекція. Діагностика, онконастороженість, профілактика пухлин ЧЛХ

читає к.мед.н., доцент Коломієць С.В.

Лекція. Профілактика основних стоматологічних захворювань

читає  к.мед.н., доцент Шинкевич В.І.